Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES E250 CDI 204ks 6-brzini -10 AVTOCENTAR

17 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 16:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
VW GOLF 6 2.0 TDI 110kw -10 AVTOCENTAR 8 700 EUR
VW TOURAN 2.0 TDI 6-brzini FULL -04 AVTOCENTAR 4 100 EUR
PEUGEOT 807 2.0 HDI 6-BRZINI -07 AVTOCENTAR 3 900 EUR
PEUGEOT 207 1.6 HDI 66kw FULL -09 AVTOCENTAR 3 100 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 250
MERCEDES E250 CDI BI-TURBO 204ks 6-brzini
> AMG PAKET <
proizveden 2010 / 2009god.

>>> ekstra socuvan <<<

FULL OPREMA ...

* reg. + zel. karton do 7. 11. 2019god. *

cena : 17.100euro.
> moze zamena <
Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
VW TOURAN 2.0 TDI 6-brzini FULL -04 AVTOCENTAR 4 100 EUR
BMW e39 520i 150ks REG. -97 AVTOCENTAR 1 950 EUR
PEUGEOT 207 1.6 HDI 66kw FULL -09 AVTOCENTAR 3 100 EUR
ALFA 147 1.9 JTD 120ks FULL -07 AVTOCENTAR 2 700 EUR
Në fillim