Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes E270 CDI

Shitet nga: Mercedes 29 Nën 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 270
Mercedes E270 CDI
Oprema :
Koza
Navigacia
Retrovizori so zatvoranje
A test foli
Kolor staklo
I dr
Cena po dogovor
Moze zamena za pikup 2011
Ili po mala kola od 2008

070326851
Mercedes
070326851
Leaflet
Në fillim