Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES E 270 CDI ELEGANS KAKO NOV -03

Shitet nga: nikola 19 Pri 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 270
MERCEDESOT E REDOVNO SERVISIRAN BES NIKAKVI DEFECI POPRAFKI KAKO NOV NADVORESNO E BES UDARI PREFARBUVANJA MOZE PROVERKA KADE SAKATE TAKA I VNATRESNIOT IZGLED E KAKO NOV EKSTRA KOLA BES NIKAKVI DAVACKI MOZE DA SE VIDI PROBA KADE SAKATE EKSTRA !!! mozi i zamena ZA KES EKSTRA CENA NA LICE MESTO
Leaflet
Në fillim