Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES-BENZ E 270 -02

5 700 EUR

Shitet nga: Jovan 10 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 270
Mercedes E 270 cdi 177ks
Kolata e uvezena od Francija
Avantgarde oprema
Krem koza
Panorama krov
Tempomat
Servisna kniska
Leaflet
Në fillim