Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES E 270 AVANTGARDE PANORAMA-03

8 500 EUR

Shitet nga: Jovan Krstovski 11 Dhj 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 270
SE PRODAVA MERCEDES E270 AVANTAGARDE REGISTRIRAN DO 10.10.2016 SO ZELEN KARTON
-PANORAMSKI KROV
-SENZORI ZA PARKING
-4 ZONSKI KLIMATRONIK
-KOZA
-FABRICKI XENON
-NOVI GUMI
KOLATA E FULL OPREMA
Jovan Krstovski
078 666 237
Leaflet
Në fillim