Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes E 280 -06

12 000 EUR

Shitet nga: jovica 07 Mar 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 280
Se prodava mnogu dobar Mercedes E 280 avangarde sport 3.0 so full oprema krof parnorama kozen enterier klima sensor navigacija dvd greaci na sedisa I uste mnogu mnogu oprema euro 4 koj e vo mnogu dobra top sostojba e kupen vo germanija od prv gazda i mu e napraven servis ima novi 4 gumi tel 015218586278ger mak 071312235 CENA 12.000 evra
Leaflet
Në fillim