Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Benz E 290 -96

2 200 EUR

Shitet nga: safet 04 Shk 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 290
se prodava mercedes e 290 turbo dizel avangart gumi novi klima servizirano vo top sostojba pojci informaci na tel 070722672
Leaflet
Në fillim