Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Benz E 290 turbodizel -97

0 MKD

Shitet nga: Privat 07 Mar 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
E 290
Mercedes benz e290 turbodiesel god-97
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione