Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes E 300 -98 itno

2 650 EUR

Shitet nga: dejan 10 Shk 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 300
Kolata e mnogu dobra , radi a se ne cue! Itno e ke zaminuvam vo stranstvo.
Leaflet
Në fillim