Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz E 300

1 600 EUR

Shitet nga: marinela 19 Shk 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 300
Kolata e vo ispravna sostojba registriran do oktomvri. Cenata ne e fiksna br za kontakt 077 553 121
marinela
075309382
Leaflet
Në fillim