Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes E 320 Avantgarde Evo Sport -08

13 800 EUR

Shitet nga: Darko 10 Gush 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 320
Се продава Mercedes Eclass320 Avantgarde Evo-Sport.
Колата е фул опрема со кожен ентериер и покриена со прекрасен махагон
Преформанси - 3200 кубици 224 којнски сили
Топ брзина - 254 кмх на час измерена на автопат
0-100 кмх за 6.5 секунди.
Ако сакате луксузна, бизнис спорт кола која е сочувана како нова тогаш нема да најдете подобар Mercedes на пазарот.
Телефон за контакт 070-247-781 или 078-245-158
САМО ЗА СЕРИОЗНО КУПУВАЧИ
Leaflet
Në fillim