Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz E 220

3 000 EUR

Shitet nga: Иван Dje 01:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 320
Kolata e vo vozna sostojba donesena od Anglija idealna za nekoj ako saka da si ja naprave na BG tabli ili pa nekoj ako saka da ja zeme za delovi. Za poveke informaci moze da mi se obratite na Viber. Ivan
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione