Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz E320 EVO

0 EUR

Shitet nga: Dimce Dje 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 320
Mercedes E320 EVO Avantgarde
2008 g .servisiran redovno kolata e vo besprekorna sostojba ful oprema
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione