Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES-BENZ E 350 4 MATIC AVANGARDE

22 500 EUR

Shitet nga: Musa Dje 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Od oprema ima:
-KLIMATRONIK(Dvozonska)
-BI XENON
-LED MAGLENKI
-LED STOPOVI
-LED INTERIER
-NAVIGACIJA
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-KOZEN VOLAN
-KOMANDI NA VOLAN
-ELEK SEDISTA
-GREACI NA SEDISTA
-PARKING SENZORI NAPRED I NAZAD
-ZATEMNATI STAKLA
-2 KLUCA
-ALUMINSKI BANDASI
Leaflet
Në fillim