Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes E 350 CDI Coupe

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Royal Ltd. 13 Tet 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
E 350
Avantgarde sport pack.
Servisiran vo MakAutoStar.
4 zimski bandazi i 4 letni bandazi.
Top sostojba.
Royal Ltd.
070454504
Leaflet
Në fillim