Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes E 350 CDI BlueEfficiency -10

23 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AutoStiel 22 Gush 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 350
Park senzori,Bi xenon,Navigacija,Greaci ne sedista,Kolata e uvezena of Germania top sostojba... Registracija do 2018
AutoStiel
075333330
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione