Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz GL 320

Shitet nga: MANTA Dje 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
GL 320
se prodava mercedes GL 320
so full oprema - Rgistracija ima do 11.04.2019
Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim