Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz GLA 220 Full Neuvezen -10

Shitet nga: Kola 13 Maj 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
GLA 220
Se prodava mercedes gla 220 cdi 2010god so naj ful oprema avtomatik regostiran cela Godina so pominati 120.000km realni so Servisna istorija neuvezen kupen vo mak auto start vredi da se pogledne
Leaflet
Në fillim