Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes MB100 -99 zamena za VW Golf i Mercedes

4 500 EUR

Shitet nga: agim 07 Gush 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
MB 100
Se prodava mercedes kombe ima klima abs srs ful moze I zamena
Në fillim