Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes ML 270 -02

6 000 EUR

Shitet nga: Mercedes ML 18 Qer 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 270
Se prodava Mercedes ML 270 2002, Mercedesot e na odlicna sostojba, full oprema.
Mercedes ML
070992971
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione