Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz ML 270 CDI 7 ULSE -04

Shitet nga: Ladi 08 Gush 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 270
Shes veturën ML 270 Cdi me targa te huaja.

I pa doganuar. Vetura ka te gjitha opcionet e mundshme dhe te gjitha i punojnë.

Eshte ne gjendje shum te mire teknike. Klime, lëkurë e zezë. Nxemje te ulseve, dvd, navi, tv, tempomat, xhama elektrik, ndrrues automatike, kukë etj etj.

Gjindem ne Mitrovicë te Kosovës. Numri viber +46722890008. Numer cellulari +38649384807 Qmimi shum i volitshem.
Leaflet
Në fillim