Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES-BENZ ML 280 CDI 4MATIC -06

17 000 EUR

Shitet nga: Aleksandar 31 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 280
MERCEDEC- BENZ ML 280 CDI 4MATIC
Година на производство 2006
Увезено од Германија
Регистрација до 12/2016 година и зелен картон
Километри: 277000

Опрема:
Кожни седишта
Греење и ладење напред
Сончев кров
CD / DVD / NAVIGATION
19" и 17" бандажи со гуми
Aleksandar
071290800
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione