Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes ML 280cdi

15 000 EUR

Shitet nga: Refik 18 Pri 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 280
Vo dobra sostojba
Ful opremen
Refik
Leaflet
Në fillim