Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Benz ML 280

15 000 EUR

Shitet nga: Душица 18 Pri 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 280
kolata e vo odlicna sostojba socuvan
full oprema


Душица
078579862
Në fillim