Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz ML 280

Shitet nga: Ivana 19 Qer 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 280
Se prodava ML280.
Godina na proizvotstvo 2009,dizel.
Kilometraža 160.000.
Prv sopstvenik,odlično socuvan.
Cena po dogovor!
Leaflet
Në fillim