Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes ML 280 cdi

Shitet nga: Xhimi 23 Tet 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 280
Mercedes ml280 cdi 2007
Leaflet
Në fillim