Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz ML320 CDI Airmatic

0 EUR

Shitet nga: Mercedes 10 Pri 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 320
Parking senzori
Xenon sredni i dolgi svetla
Xenon svetla za vo magla
Senzori za otklucuvanje i zaklucuvanje na vrati
Zatemneti stakla
Trizonski klimatronik
Kozen interier
Navigacija
CD Sarz
Palenje na dugme
Top vozilo, napraven komplet servis, mozi da se proba i vidi vo sekoj servis po vas izbor, domakinski odrzuvan, redovno servisiran, carinet do registracija.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione