Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ml 320 NEUVEZEN !

6 100 EUR

Shitet nga: Bojan 30 Korr 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 320
Se prodava Mercedes ML320 3.0 benzin/plin ✅❗️AUTOMATIC❗️❗️
Kupen od tuka vo perfektna sostojba so pominati 250.00km ✅✅
Registriran do 08.2021✅✅
Kolata e so visoko nivo na oprema: Elektrika na prozori i retrovizori ✅
Greaci na sedista ✅
Panorama krov✅
Kozen enterier ✅
Abs esp ✅
Al. Bandazi✅
Klima ✅
Kolata moze da se vidi vo sekoe vreme na 072213071
Moze zamena so vasa ili moja doplata ❗️✅
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione