Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Benz ML 350

32 000 EUR

Shitet nga: nexho 20 Qer 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
ML 350
Full oprema, dva para gumi
moze zamena
Leaflet
Në fillim