Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz ML 63 AMG Performance

Shitet nga: Stole 29 Nën 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
SUV
•AMG Performance Paket 410kW - 557 hp V8 engine
• Bi xenon
• Designo
• Harman Kardon Audio
• Navi / Camera Front - Rear
• Distronic
• Full leather interior
• 21” Letni set bandazi + gumi
• 20” Zimni gumi + bandazi
• Airmatic
* I mnogu druga oprema
Leaflet
Në fillim