Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes R 280 cdi 4 matik

15 500 EUR

Shitet nga: Samir 22 Jan 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kaftë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
R 280

Se Prodava Mercedes R 280 CDI 4 Matik2007God Kolata e uvezena od Svajcarija Plateni site davacki se so registracija i zelen karton Od Oprema Poseduva Climatronic GPS SRS ESP Komandi na volan Tempomat Board kompjuter Polu koza Sedista 7g-tronic menuvac Climatronik Comfort Sport Voznja Parking senzori nazad Bi-Xenon svetla ( vrtenje so volan po krivini ) Maglenki Al Bandasi 18 uste mnogu drugi raboti... 168000 km so servisna kniska garantirano moze da se proveri kaj sakate 2 kluca
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione