Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes S 300 Avangard -97

5 000 EUR

Shitet nga: Enis 22 Shk 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 300
Mercedes S 300 avangard moze zamena so pomala kola so vasa doplata
Leaflet
Në fillim