Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedec-Benz S320 cdi 173kw 235 ps long 2008

16 000 EUR

Shitet nga: Besim 12 Pri 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 320
MERCEDES S320 CDI 173 KW 235 PS 🔥🔥
GOD 2008
KM 220000
LONG MODEL
KOLA IMA 2 KLUCA SO SERVISNA KNISKA
SO NAJ FUL OPREMA VO MAKEDONIJA
KOLATA E KUPENO OD FTOR GAZADA
SERVISIRENE KOMPLET
ULJE FILTERI
GUMI SKROS NOVI 4 KOM
KOLA E PALI VOZI BEZ NIEDNA MANA
MOZE ZAMENA SO POMALA KOLA
TEL:070474998
CENA:16000€
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione