Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES-BENZ S 320

Shitet nga: muk 19 Korr 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 320
Mercedes s 320
Godina na proizvodstvo 2001
Registriran cela godina
Servisiran
Atest stakla
Full oprema
Novi gumi
Moze zamena
077/889/152
Leaflet
Në fillim