Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes S 320 CDI LONG -08

32 000 EUR

Shitet nga: Владо 09 Shk 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
S 320
Mercedes s 320 cdi Long
Година на производство 2008
175 KW
235 коњски сили
Колата се наоѓа во одлична состојба, се продава заради купување на понов модел, може во секој момент да се погледне и да се провери во мерцедес. Регистирана до 10/2015 год.
Владо
075/448-855
Leaflet
Në fillim