Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES S 320 CDI -07 EKSTRA

20 000 EUR

25 000 EUR

Shitet nga: bojan 01 Qer 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam MERCEDES S 320 CDI 2007 godina so najvisoko nivo na oprema, registriran vo odlicna sostojba. CENA 25000 evra za zamena.....ZA KES EKSTRA CENA 20000 EVRA!!!!!!!

kontakt 075 505 522
Leaflet
Në fillim