Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes S320 CDI -04

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MGT sped 12 Sht 13:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
BMW X5 -03 10 000 ЕУР
Samsung S9+ t-mobile 0 МКД
Samsung s8+ 64gb neverlock 0 ЕУР
Agolna garnitura sedmosed i elementi 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 320
Се продава Мерцедес S320 CDI 2004 година.
Регистриран цела година до Јули 2016 година, со највисоко ниво на опрема, целосно зачуван и опремен.
Има поминато 310.000 км.

Може да се види во секое време.

Можна замена.

Moже замена за автомобил над 2011 година со или без доплати од двете страни.
MGT sped
071209474
Leaflet
Samsung S9+ t-mobile 0 МКД
Samsung s8+ 64gb neverlock 0 ЕУР
Agolna garnitura sedmosed i elementi 0 МКД
BMW X5 -03 10 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione