Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz SLK250 AMG

29 000 EUR

Shitet nga: MT 14 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Kаbriolet
Modeli
SLK 250
Одлично сочувано и гаражирано.
- 204 hp
- AMG пакет
- греење на седишта
- air scarf
- паркинг сензори
- Bluetooth
Leaflet
Në fillim