Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz Vito 2.3 CDI

Shitet nga: zilkadri 29 Nën 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Minivan
Modeli
V 230
Klima
tempomat
sedista 8+1
super sostojba
registracija do 05-2019
* moze i zamena za pomala kola
AL-MK
info samo na 071 320 519
zilkadri
071 320 519
Leaflet
Në fillim