Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Vaneo 1.7 cdi

3 450 EUR

Shitet nga: vaneo 01 Sht 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
Vaneo
Mercedes Vaneo 1.7CDi 2002 godina Registriran do 12.2017 , zelen karton,so Full Oprema
Klima ABS Aribag Asr El.stakla El.Retrovizori CD/Usb RAdio
Kolata e vo dobra sostojba Pali vozi
Moze i Zamena Dajte ponuda, za kes ima ekstra cena 076 446 106
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione