Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Merzedes Vito 111 CDI

7 600 EUR

Shitet nga: Владимир Саракинов 19 Maj 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Владимир Саракинов
077 810 915

Viber:
da

Skype:
da

WhatsApp:
da
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
Viano
Prodavam dobro socuvano kombe Vito koe jas go imam vozeno vo Germanija i podocna licno uvezeno vo Makedonija. Voziloto e isklucivo upotrebuvano na dolgi relacii i samo po asfalt e Vozeno ( ne po selski Patista ili slicno)
Istoto go poseduvam nekolku godini i e povekje odrzavano vo Germanija otkolku vo Makedonija.Tamu ziveam so moeto posiroko semejstvo.
Владимир Саракинов
077 810 915

Viber:
da

Skype:
da

WhatsApp:
da
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione