Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mitsubishi Carisma menuvam za chopper nad 250cc

1 700 EUR

Shitet nga: Asan 20 Maj 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Carisma
Mitsubishi carisma 1.9 diesel god 2002 ne registrirana ispravna
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione