Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mitsubishi Colt moze zamena za pogolema

2 800 EUR

Shitet nga: Marjan 05 Sht 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Colt
Kolata e vo odlicna sostojba ja prodavam a moze i zamena za pogolema monovolumen moze pikap registrirana e do avgust 2019 g.poveke informacii javete se na 075 661 894
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione