Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mitsumishi Lancer 1.5 sport back

3 300 EUR

Shitet nga: ... 24 Nën 02:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Lancer
Se prodava mitsubishi lancer sportback proizvodstvo 2009 kupen 2010 vo odlicna sostojba realni 205000 km redno servisiran na 17.02.2019 smenati diskovi i pločki registriran na 05 10 2019 Za podetalni informacii viber.. kolata e ispod cena..
Leaflet
Në fillim