Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Мitsubishi Pajero

11 500 EUR

Shitet nga: Petar Che 09 Pri 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Pajero
Мitsubishi Pajero
Производство:2002година
Зафатнина на мотор:3200
Поминати километри:230.000-240.000
Автоматски менувач
5+2 седишта
Гуми нови Grabber
Нови амортизери(NITRO CHARGER SPORT)
Нови бандажи (TRD)
Дистанцери проширени по 3цм од осовина.
Регистрирано до 11.11.2019
Зелен Картон до 11.11.2019
Џипот е во одлична состојба,работи без мана,зачуван максимално.
Petar Che
076955213
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione