Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nissan Juke

8 500 EUR

11 000 EUR

Shitet nga: Мијалче 23 Maj 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Juke
Се продава Nissan Juke CDI 1.5 110KS
Увезена од Германија, регистриран до 12. 2019. Направен комплет сервис, промена на сите каиши, водна пумпа, филтри и улје. Возилото е со зимски гуми на алумински бандажи и друг сет со летни гуми на алумински бандажи вклучени во цената.
Мијалче
070210631
Leaflet
Në fillim