Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodavam nisan micra 1.5d

1 200 EUR

Shitet nga: Boban Milenkovski 07 Jan 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Micra
Nissan micra, vo dobra sostojba, so novi zimni gumi, mal servis napraven, ulje, filtri, plocki smeneti. Cena 1200 euro. Tel: 077728597 i viber +41786015423.
Boban Milenkovski
077728597
Leaflet
Në fillim