Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nissan Micra 1.4 benzin 90ks 2006 cabrio

3 550 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dragan Dooel 06 Maj 12:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Dragan Dooel
Opel Astra gtc 1.7 cdti 101ks 2007 sport 3 400 ЕУР
VW Golf 5 Plus 1.6 benzin plin 102ks 2008 4 700 ЕУР
 REDOSEALKA AZZURRA 500 0 МКД
Peugeot 308 1.6 hdi 109ks 2008 4 150 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Micra
NISSAN MICRA 1.4 BENZIN, NA ORIGINALNI 186 000 KM SO SERVISNA ISTORIJA !!!

- UVEZENA OD ITALIA 🇮🇹
- PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI❗️
- POTROSUVACKA 5L/100 KM TESTIRANA
- CABRIO, TVRD KROV PANORAMA, ELEKTRICNO OTVARANjE (RABOTI PERFEKTNO)
- ISPOLNUVA USLOV ZA POCETNIK VOZAC
- PROVERKA KADE SAKATE PO VASA
ZELBA

OPREMA :
- KLIMA ( LADI PERFEKTNO)
- ABS, ESP, SRS SISTEMI
- 6X AIR-BAG
- CD-MP3, RADIO
- ELEKTRICNI PROZORCI
- KOZEN MULTIFUNKCISKI VOLAN
- BORD KOMPJUTER
- ISOFIX SEDISTA
- ALUMINIUMSKI BANDAZI
- NOVI GUMI
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
Dragan Dooel
Opel Astra 1.7 cdi 110ks 2012 sports tourer 5 300 ЕУР
Aprilia Pegasso Strada factory 650 CC Mk tabli 3 999 ЕУР
Fiat Qubo 1.3 multijet 75ks 2009 3 700 ЕУР
Ford Kuga 2.0 tdci 120ks 2015 11 900 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione