Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nissan NOTE 1.5 dci EXTRA CENA

0 EUR

Shitet nga: stole 16 Sht 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Note
Nissan Note 1.5 dci 2007 godana
-Full Oprema
-4x novi gumi
-Maksimalno socuvano nadvor a i vnatre
-Plateni se sitedavacki,ostanuvasamo registracija.
-Okolu cenata ima prostor za dogovor!!!!!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione