Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nissan Note 1.5dci

0 EUR

Shitet nga: Stole 17 Shk 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Note
Nissan-Note1.5 dci 2007 god.
Full oprema
Servisna kniga
Novi gumi
Plateno e se do registracija,okolu cenata ima prostor za dogovor!!!!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione